Hjælp søges: Have, Hus og Diverse i Tinglev

dato

Drømmer du om at få farvet de triste køkkenlåger eller en billig hækklipning? Eller mangler du en ekstra skilling, og er du en handy-person? Så se med her.

På Handyhand kan du kvit og frit slå dine projekter og opgaver op, og få kontakt til dem der kan opfylde dine ønsker - Og du kan ligeledes gratis byde ind på at løse nogle af de mange opgaver.

Her er et udsnit af nogle af de mange “Handyhandere” som tilbyder deres hjælp til opgaver i Tinglev:

  • profil billede
    Milla K.
    Fra Tinglev
    Hej,Jeg er en munter kvinde, 44 år, jeg ryger ikke, jeg drikker ikke, jeg hjælper gerne med rengøri...
  • profil billede
    Michael F.
    Fra Tinglev
  • profil billede
    Sarah K.
    Fra Tinglev
    Ung pige på 22 år i gang med at uddanne mig som social og sundhedshjælper

Uanset om du søger inspiration til at få lettet hverdagen, dit drømmeprojekt eller du har lyst til at tjene en ekstra skilling på at udføre nogle af opgaverne, så er her til inspiration et udsnit af de opgaver der er opslået i nærheden:

Alla Michelle F., Alla Michelle F. og Trine J. søger hjælp til husopgaver i Tinglev

  • thumbnail
    frakobling af vaskemaskine ved fraflytning
    Fra Alla Michelle F. (Tinglev)
    vaskemaskine (Electrolux ultracare fra ca.2016) skal frakobles i forbindelse med fraflytning. Maski...
  • thumbnail
    afmontering af 4 lamper
    Fra Alla Michelle F. (Tinglev)
    afmontering af 4 lamper (2 smaa lamper i koekkenet og 2 smaa lamper i dagligstuen). Lamperne monter...
  • thumbnail
    Lave afløb til badeværelsvask
    Fra Trine J. (Tinglev)
    Jeg var så smart at skille afløbet til min håndvask, både fordi den var stoppet og fordi jeg havde ...

Trine J., Emanuel C. og Wendy M. søger hjælp til haveopgaver i Tinglev

  • thumbnail
    Klipning/trimning af bøgehæk
    Fra Trine J. (Tinglev)
    Hej! Jeg har en lidt kraftig bøgehæk der skal beskæres/trimmes/klippes hvad det rigtige ord nu lige...
  • thumbnail
    Driving
    Fra Emanuel C. (Tinglev)
    I'm New and I can oferi my driving job for you
  • thumbnail
    Klipning af hække
    Fra Wendy M. (Tinglev)
    Klipning af liguster hæk - 50-60 m i Tinglev + opsamling. Den lange hæk er omkring1,80 m, de andre ...

Nadia N., Stephan V. og Inger B. søger hjælp til diverse opgaver i Tinglev

Data er automatisk hentet fra eksterne kilder, herunder Handyhand.
Kilde: Handyhand